Martina Konvičková

none

JUDr. Martina Konvičková (*29. 5. 1987)

avatar

je původem z Františkových Lázní. Po všeobecném gymnáziu v Chebu vystudovala Právnickou fakultu na Karlově univerzitě, v rámci rigorózního řízení se specializovala na téma Domácí násilí.

K potěše těla a duše si užívá sportovních aktivit (jogging, poweryoga, přístrojové potápění, běžky, snowboard; Je instruktorkou in-line bruslí).


Neodmyslitelnou duševní hygienou je Martině od dětství malba, s převládajícím expresivním impresionismem. Intuitivní kreativita je pevnou součástí její osobnosti. Láska k umění a duši se promítá i do jejího psaní, vášni pro hudbu a v neposlední řadě repasováním starožitného nábytku.

„Když zažijete něco silného, … s výraznou emocí, zůstává v hlavě otisk. Otisk vůně, slov, tvarů, pocitu štěstí nebo bolesti… vzpomínky. Za každou emocí je příběh. Příběh, který přichází zvenku nebo jednoduše zevnitř, stvořen sám ze sebe.

Jsem velmi emotivní malířka. Často vášnivá. Výjimečně dám nakouknout do „zákulisí“ tvorby, obecně však vnitřní pnutí bez dalšího skončí v tahu štětce. Obraz pak začíná vyprávět sám. A kolik jazyků shluk barev má! Nepočítaně! Ke každému mluví jedinečně.“

PODIVEJTE SE NA YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=LMF8X6qNHAw


Od roku 2015 je Martina pevnou součástí benefičních akcí Úsměv anděla (Golf Snail Klub), podporující dětské onkologické oddělení Motol, malé pacienty a jejich nejbližší okolí.

„Připomenete si, že jste společnost. Společenství. Lidé. Lidskost. Respekt. Úcta. Sounáležitost. Nevinnost. Radost. Nebolí a nebere vám to… Osvobozuje, že můžete jako jedinec přispět. Jednoduše protože můžete. Že nejste sami. Že darujete radost. Úsměv. Když v klišé poprvé objevíte pravdu, můžete začít důvěřovat. Jen mateřská láska je bezpodmínečná. To však nebrání najít v sobě dobrého člověka. Uvědomit si minulost, současnost a budoucnost. Začala jsem věřit, že kapka se v moři neztratí. Děkuji.“

PODÍVEJTE SE NA YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=xYc_CYMGzag&t=6s


11-2016 obraz Tyrkysový anděl jako tvář benefice 2016 (leták, aukce, Úsměv anděla, golf Hostivař))

2019-03-26

Benefiční večer v golf klubu Hostivař

10-2016 Výstava na golfu Hostivař

2019-03-26

https://www.golfhostivar.cz/vystava-obrazu-beneficniho-projektu-usmev-andela/

10-2015 Výstava série obrazů Z Dubrovníku

2019-03-26

Série deseti obrazů ve stříbrných rámech

09-2015 Benefiční dražba obrazu

2019-03-26

Vydražená částka 20.000,- Kč za obraz Zelený anděl byla věnována celem na transparentní účet nadace Úsměv anděla.

08-2014 NADACE Úsměv anděla

2019-03-26

Od roku 2014 začala komunikace a následná spolupráce s golfovým klubem Golf Snail Úholičky www.golfsnail.cz - s jeho nadačním fondem podporujícím dětské onkologické oddělení Motol Praha.

Archiv novinek

none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none