Martina Konvičková ART

none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none
none

Novinky

V karanténě jsou naše vnitřní prostory o tolik důležitější...

... jak ráda jsem s Tebou, mé Srdce.

Golf Snail Gallery - opening the Wood Coffee-bar 2020

Being part of the Foundation Smile of the angel for many years

ROYAL ATELIER art afternoon live show

uv effects on paintings burning village by order

Working in SPAIN for FIGUERES installation 2020 SALVADOR

The Salvador and The Ants

Personal HOROSCOPE ART by orders ... lions, scorpions, geminis, capricorns

Working with ascendents a personification art

Archiv novinek

JUDr. Martina Konvičková (*29. 5. 1987)

avatar

vystudovala na Karlově Univerzitě Právnickou fakultu, s pozdějším zaměřením na problematiku domácího násilí. Umělecká škola a ateliéry ji k tomu provázejí od studijních let. Je původem z Františkových Lázní, v současnosti žije v Roztokách u Prahy.

Inspirována vzácným přátelstvím malíře z džungle Otty Plachta, mentorována sochařem Jaromírem Gargulákem a motivována spoluprací s Tonem Stanem, V. Kulou nebo Jiřím Šubrtem, se stala sebevědomou expresivní malířkou.


Současná tvorba je tak působivě přijímána a instalována v Čechách, Německu, Holandsku, Chorvatsku a Španělsku. Její osobitý styl je nepřehlédnutelný.

Martiny obrazy mají svůj původ v multidimensionálním prožívání vědomí. Syrová autenticita je nejvyšší hodnotou jejího umění.

„Emoce jsou realita duše. Duše zdrojem všeho jednání a tedy všeho dění. Poznávám tu svou a ukazuji cesty dalším. Mé obrazy silně vyzařují vášeň, naléhavost a pravdu, s kterými je upřímně a otevřeně tvořím. Oddanost a víra jsou esencí mé tvorby. "

Martina je silně ovlivněna kulturou přírodních národů. Fluorescentní obrazy na černá plátna symbolizují vlastní šamany, jsou branou a zrcadlem pro člověka. Otiskem divokosti, lásky a něžnosti zároveň.

Velká plátna a díla personifikovaná místu a klientu dávají prostoru dech a světlo. MK (Martina Konvičková) ART se snoubí s moderními open-minded prostory. Tvorba na objednávku je proto velkou částí Martiny tvorby.

PODÍVEJTE SE NA YOUTUBE


Od roku 2015 je Martina pevnou součástí benefičních akcí Úsměv anděla (Golf Snail Klub), podporující dětské onkologické oddělení Motol.

„Připomenete si, že jste společnost. Společenství. Lidé. Lidskost. Respekt. Úcta. Sounáležitost. Nevinnost a radost.

Jednoduše proto, že můžete, darujete radost. Úsměv. Když v klišé poprvé objevíte pravdu, můžete začít důvěřovat.

Jen mateřská láska je bezpodmínečná. To však nebrání najít v sobě dobrého člověka. Uvědomit si minulost, současnost a budoucnost. Vím, že kapka se v moři neztratí. Děkuji.“

PODÍVEJTE SE NA YOUTUBE